| محل منبع: | ووکسی، چین |
| نام تجاری: | FOFIA |
| گواهی: | ICAR |
| شماره مدل: | ZS007 |
| سند: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 5000 |
|---|---|
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | 20 عدد / کیسه، کیسه های پلاستیکی بسته بندی شده در جعبه کارتن |
| زمان تحویل: | 5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | پی پال، وسترن یونیون، T/T، L/C |
| قابلیت ارائه: | 70000 عدد در هفته |
| ترانسپوندر: | برچسب های شیشه ای ساخت اروپا | استاندارد R/W: | ISO 11784/5 FDX-B 134.2khz |
|---|---|---|---|
| دمای ذخیره سازی: | -40 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد | گارانتی: | 10 سال |
| گواهی: | ICAR | نوع تراشه: | EM4305 |
| RW/استاندارد: | 134.2khz FDX-B | ظرفیت تراشه: | 128 بیت |
| ذخیره سازی داده ها: | شماره شناسایی 15 رقمی منحصر به فرد | محدوده دما: | -40 تا 80 درجه سانتی گراد |
| دمای عملیاتی: | -20 تا 60 درجه سانتی گراد | ابعاد میکروچیپ: | 1.4 * 8 میلی متر |
| خواص: | تشخیص و تزریق | برنامه: | شناسایی حیوانات خانگی، ردیابی دام، نظارت بر حیات وحش |
| رایت تایمز: | > 1000000 بار | دمای کاری: | 25- تا 85+ درجه سانتی گراد |
| فرکانس: | 134.2 کیلوهرتز | تضمین کیفیت: | تست 100% خواندن |
| نوع Rfid: | Fdx-B | ||
| برجسته کردن: | برچسب حیوانات RFID بسیار کوچک برای پرندگان,برچسب RFID کوچک سبک ZS007,134ميکروچيپ ريپتيلي.2KHz با گارانتي |
||
مشخصات محصول:
ZS007 میکروچیپ های شناسایی حیوانات خانگی RFID باسرنگ یکبار مصرفی که به طور انحصاری برای حیوانات طراحی شده است.
این محصول با استاندارد ISO 11784/ISO 11785 FDX-B مطابقت دارد.
هر سرنج با استفاده از بهترین کیفیت تولید می شود.تراشه های اروپاییبا خواندن/wتواناييو دارای امنیت داده های منحصر به فرد است.
این حاوی یک سرنگ یکبار مصرف، یک میکروچیپ پوشش پریلن، 6 برچسب یک بعدی بارکد و یک کیسه بسته بندی کاغذی پلاستیکی استریلیزه شده است.
| مشخصات میکروچیپ | |
| استاندارد R/W | ISO11784/5 FDX-B |
| فرکانس | 134.2KHz |
| ابعاد | Ø1.4*8mm |
| استاندارد ضد برخورد | IP67 |
| ضمانت | ده سال |
| دمای ذخیره سازی | -20°C تا +50°C |
| دمای کار | از 0°C تا 50°C |
| مشخصات سرنج | |
| رنگ | سفید |
| وزن | 6.86 گرم |
| طول | ۱۱۱±۲ میلی متر |
| عرض | 50±1 میلی متر |
| دیگران | |
| روش بسته بندی | 20 عدد در هر کیسه |
| تعقیم | گاز EO، 5 سال ضمانت |
| برچسب بارکد |
هشت برچسب چسب |
| گواهینامه بین المللی | کمیته بین المللی ثبت حیوانات (ICAR) |
![]()
![]()
![]()
در مورد حمل و نقل
1. ما راه حمل و نقل را برای سفارش کوچک و برای سفارش عمده از طریق دریا قبول می کنیم.
2ما مسئول پاک کردن گمرکی نیستیم، پس وقتی محصول به کشور شما می رسد، ممکن است به کمک شما برای پاک کردن گمرکی نیاز داشته باشیم.
3. اگه شما مامور حمل و نقل خود را دارید، لطفا لطفا در هنگام سفارش به ما توجه کنید.
4. اگه آدرس شما برزیل باشه، لطفاً شماره مالياتي خود را هنگام سفارش به ما اطلاع بده. ممنون!
5زمان ارسال:5 تا 7 روز کاری از طریق اکسپرس، 30 تا 50 روز از طریق دریا.
گواهینامه:
تمام فرستنده های ما توسط ICAR (کمیته بین المللی ثبت حیوانات) تأیید شده اند. 991 کد ICAR مشترک ما است.
ما ميتونيم تضمين کنيم که تمام شماره هاي رمزگيري در دنيا منحصر به فرد هستند.
سوالات متداول:
سوال1: آیا شما یک کارخانه یا یک شرکت تجاری هستید؟
ما یک تولید کننده حرفه ای با کارگاه 4000 متر مربع، 100 کارگر و 15 سال تجربه هستیم.
ما در Wuxi واقع شده ایم، یک شهر زیبا در حدود یک ساعت به بندر شانگهای برسید. به بازدید از کارخانه ما خوش آمدید.
سوال2: آیا محصولات شما کمترین قیمت را دارند؟
ما کیفیت را در نظر می گیریم. قیمت بر اساس سطح کیفیت و مقدار سفارش است. اگر سفارش بزرگ باشد، تخفیف از ما در دسترس است.تو بهترين قيمت به جز شرکت تجارتي رو داري.
سوال 3: آیا همه محصولات تضمین دارند؟
بله، ما 5 سال گارانتی برای میکروچیپ های خود را ارائه می دهیم
سوال 4: حمل و نقل چيست؟
به طور عمده توسط اکسپرس، ما با فدکس، DHL و TNT تخفیف خوبی داریم. شما همچنین می توانید اسپری خود را تعیین کنید.
سوال 5: اگر کالاها در هنگام حمل و نقل آسیب ببینند، چگونه باید عمل کنیم؟
ما از بسته ی ثابت استفاده می کنیم، احتمال آسیب دیدن کالاها در طول حمل و نقل بسیار کم است. اگر این اتفاق بیفتد، از شرکت حمل و نقل می خواهیم که مسئول آن باشد و خسارت را به شما بپردازد.
سوال6: آیا می توانیم کیسه بسته بندی میکروچیپ را با لوگو ما و غیره سفارشی کنیم؟
بله، ما از OEM پشتیبانی می کنیم، تمام رنگ، لوگو و بسته می تواند سفارشی شود.
تماس با شخص: Rita
تلفن: 15718519460