| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | FOFIA |
| گواهی: | FULL ICAR |
| شماره مدل: | ET908+T901 |
| سند: | ET908+T901 .pdf |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 عدد |
|---|---|
| قیمت: | $1.1 |
| جزئیات بسته بندی: | 200 عدد / جعبه |
| زمان تحویل: | 1-7 روز کاری پس از پرداخت |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| قابلیت ارائه: | 20000 قطعه در روز |
| استاندارد R/W: | ISO 11784/11785 FDX-B | فرکانس: | 134.2 کیلوهرتز / 125 کیلوهرتز |
|---|---|---|---|
| ارتفاع: | 14.5 میلی متر | مواد: | TPU |
| دمای عملیات: | -30 تا 65 درجه | فاصله خواندن: | 25-30 سانتی متر بسته به خواننده |
| اندازه: | 54*70 میلی متر | تنش: | 350n |
| استاندارد ضد برخورد: | IEC 68-2-27 | استاندارد ویبره: | IEC 68-2-6 |
| گارانتی: | بالای 5 سال |
| Guarantee | 5 years |
|---|---|
| Material | TPU |
| Operation Temperature | -30 to 65°C |
| Packing | 50 Pcs/bag, 200 Pcs/box |
| Compliance Standards | ISO 11784/11785, ISO 14223 |
| Ear Tag Color | Yellow (other colors customizable) |
| Diameter | 30.5mm |
| Weight | 6.5g |
| Feature | Identification |
| Shape | Round |
| Tension | 350N |
| Frequency | 134.2kHz |
تماس با شخص: Tina
تلفن: +8613661674805