| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | FOFIA |
| گواهی: | ISO11784/5 |
| شماره مدل: | ZS006 |
| سند: | ZS006 Animal ID Microchip.pdf |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 عدد |
|---|---|
| قیمت: | to be negotiation |
| جزئیات بسته بندی: | 1pcs = کیسه+ سرنگ+ گلاستاگ+ 6 برچسب بارکد / 20 عدد در هر کیسه |
| زمان تحویل: | 1-7 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه: | هر هفته 100000تکه |
| استاندارد R/W: | ISO11784/5 FDX-B | فرکانس: | 134.2kHz |
|---|---|---|---|
| بعد: | 2.12 * 12 میلی متر | استاندارد ضد برخورد: | IP 67 |
| محل منبع: | اروپا | دمای ذخیره سازی: | -40 تا 100 درجه |
| رنگ: | سفید | وزن: | 6.86 گرم |
| مواد تزریقی: | PP | عقیم سازی: | EO گاز |
![]()
| Microchip Specifications | |
|---|---|
| Chip Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø2.12*12mm |
| Material | Bio-glass |
| Temperature Range | -25°C to 50°C |
| Temperature Accuracy | ±0.1°C / 0.18°F |
| Additional Information | |
|---|---|
| Reader | All |
| color | white |
| Package | 20pcs/bag |
| Sterilization | EO gas |
| Barcode Label | 6 barcode stickers |
| Guarantee | 20 years for chip, 5 years for sterilization |
Packaging: 10pcs per box, 500pcs per shipping box
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd provides comprehensive solutions for livestock smart management and pet ID management. Our products serve farm animals, pets, fish, Arowana, and wild animals.
We are committed to developing and promoting animal identification products, earning customer trust through high-quality products, first-class service, and fast delivery. All raw materials come from qualified suppliers with guaranteed quality.
Specializing in animal ID products for over 20 years, we manufacture animal microchips, pet microchips, ear tags, electronic ear tags, and RFID readers. Our products are exported to more than 90 countries worldwide.
Email: Tina@fofia.com
Explore Our Catalog: fofiatag.com
تماس با شخص: Tina
تلفن: +8613661674805