| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | FOFIA |
| گواهی: | FULL ICAR |
| شماره مدل: | ET956 + T967 |
| سند: | ET957+T967.pdf |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 عدد |
|---|---|
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | 200 عدد / جعبه |
| زمان تحویل: | 1-7 روز کاری پس از پرداخت |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| قابلیت ارائه: | 20000 قطعه در روز |
| استاندارد R/W: | ISO 11784/11785 FDX-B | فرکانس: | 134.2 کیلوهرتز / 125 کیلوهرتز |
|---|---|---|---|
| ارتفاع: | حدود 10.5 میلی متر | مواد: | TPU |
| دمای عملیات: | -30 تا 70 درجه | فاصله خواندن: | 25-30 سانتی متر بسته به خواننده |
| اندازه: | قطر 24 میلی متر برای ET956، 28 میلی متر برای T901 | تنش: | 320n |
| استاندارد ضد برخورد: | IEC 68-2-27 | استاندارد ویبره: | IEC 68-2-6 |
| روش بسته بندی: | 50 عدد در هر کیسه یا 10 عدد در هر سینی | گواهینامه بین المللی: | ICAR |
| Guarantee | 5 years |
|---|---|
| Material | TPU |
| Operation Temperature | -30 to 65°C |
| Packing | 50 Pcs/bag, 200 Pcs/box |
| Compliance Standards | ISO 11784/11785, ISO 14223 |
| Ear Tag Color | Yellow (other colors customizable) |
| Diameter | 24mm for ET956 ,35mm for T967 |
| Weight | 3.5g for ET956 |
| Feature | Identification |
| Shape | Round |
| Tension | 350N |
| Frequency | 134.2kHz |
تماس با شخص: Tina
تلفن: +8613661674805