| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | FOFIA |
| گواهی: | ISO11784/5 |
| شماره مدل: | ZS008 |
| سند: | ZS008 Animal ID Microchip.pdf |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 عدد |
|---|---|
| قیمت: | to be negotiation |
| جزئیات بسته بندی: | 1pcs = کیسه+ سرنگ+ گلاستاگ+ 6 برچسب بارکد / 20 عدد در هر کیسه |
| زمان تحویل: | 1-7 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه: | هر هفته 100000تکه |
| استاندارد R/W: | ISO11784/5 FDX-B | فرکانس: | 134.2kHz |
|---|---|---|---|
| بعد: | 1.8 * 4 میلی متر | استاندارد ضد برخورد: | IP 67 |
| محل منبع: | اروپا | دمای ذخیره سازی: | -40 تا 100 درجه |
| رنگ: | سفید | وزن: | 6.86 گرم |
| مواد تزریقی: | PP | عقیم سازی: | EO گاز |
| برجسته کردن: | ریزتراشه فرستنده ISO برای ایموبلایزر,ریزتراشه تأیید هویت امن خودرو,فرستنده ISO با انتقال داده |
||
![]()
| مشخصات میکروچیپ | |
|---|---|
| استاندارد تراشه | ISO11784/5 FDX-B |
| فرکانس | 134.2KHz |
| ابعاد | Ø1.4*8mm |
| مواد | شیشه ی بیولوژیکی |
| محدوده دما | 25°C تا 50°C (77°F تا 122°F) |
| دقت درجه حرارت | ±0.1°C / 0.18°F |
| اطلاعات اضافی | |
|---|---|
| خواننده | همه |
| رنگ | آبی |
| بسته بندی | 20 عدد در هر کیسه |
| تعقیم | گاز EO |
| برچسب بارکد | 6 برچسب بارکد |
| ضمانت | 20 سال براي چيپ، 5 سال براي استريليزه کردن |
بسته بندی: هر جعبه 10 تا 500 تا
شرکت فناوری ووشی فوفیا ، لمیتد راه حل های جامع برای مدیریت هوشمند دام و مدیریت شناسه حیوانات خانگی ارائه می دهد. محصولات ما به حیوانات مزرعه ای ، حیوانات خانگی ، ماهی ، آروانا و حیوانات وحشی خدمت می کنند.
ما متعهد به توسعه و ترویج محصولات شناسایی حیوانات، کسب اعتماد مشتری از طریق محصولات با کیفیت بالا، خدمات درجه یک، و تحویل سریع هستیم.تمام مواد خام از تامین کنندگان واجد شرایط با کیفیت تضمین شده است.
تخصص ما در محصولات شناسایی حیوانات بیش از 20 سال است، ما میکروچیپ های حیوانات، میکروچیپ های حیوانات خانگی، برچسب های گوش، برچسب های گوش الکترونیکی و خواننده های RFID را تولید می کنیم.محصولات ما به بیش از 90 کشور در سراسر جهان صادر می شود.
ایمیل: Tina@fofia.com
کاتالوگ ما را جستجو کنید: fofiatag.com
تماس با شخص: Tina
تلفن: +8613661674805