| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | FOFIA |
| گواهی: | ISO |
| شماره مدل: | HT003 |
| سند: | HT003(2).pdf |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 عدد |
|---|---|
| قیمت: | USD 3.85 |
| جزئیات بسته بندی: | 1pcs = کیسه+ سرنگ+ گلاستاگ+ 6 برچسب بارکد / 20 عدد در هر کیسه |
| زمان تحویل: | 1-7 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، Paypal |
| قابلیت ارائه: | هر هفته 100000تکه |
| استاندارد تراشه: | ISO11784/5 FDX-B |
|---|
میکروچیپ درجه حرارت RFID HT003 یک کیت سرنگ میکروچیپ تخصصی است که توسط FOFIA برای سلامت و رفاه حیوانات توسعه داده شده است.این نوآوری برای شناسایی حیوانات در سال 2020 عمدتا برای حیوانات خانگی از جمله سگ ها و گربه ها طراحی شده است، که دارای سنجش دمای یکپارچه برای نظارت جامع بر سلامت است.
| مشخصات میکروچیپ | |
|---|---|
| استاندارد تراشه | ISO11784/5 FDX-B |
| فرکانس | 134.2KHz |
| ابعاد | Ø1.5*11 میلی متر |
| مواد | شیشه ی بیولوژیکی |
| محدوده دما | 25°C تا 50°C (77°F تا 122°F) |
| دقت درجه حرارت | ±0.1°C / 0.18°F |
| مشخصات سرنج | |
|---|---|
| رنگ | سفید و نارنجی |
| وزن | 6.8g |
| طول | ۱۱۱±۲ میلی متر |
| عرض | 50±1 میلی متر |
| اطلاعات اضافی | |
|---|---|
| خواننده | FOFIA PT200 |
| فاصله خواندن | شناسه حیوانات: 10 سانتی متر / شناسه سالم: 10 سانتی متر |
| بسته بندی | 10 عدد در هر جعبه |
| تعقیم | گاز EO |
| برچسب بارکد | 6 برچسب بارکد |
| ضمانت | 20 سال براي چيپ، 5 سال براي استريليزه کردن |
بسته بندی: هر جعبه 10 تا 500 تا
شرکت فناوری ووشی فوفیا ، لمیتد راه حل های جامع برای مدیریت هوشمند دام و مدیریت شناسه حیوانات خانگی ارائه می دهد. محصولات ما به حیوانات مزرعه ای ، حیوانات خانگی ، ماهی ، آروانا و حیوانات وحشی خدمت می کنند.
ما متعهد به توسعه و ترویج محصولات شناسایی حیوانات، کسب اعتماد مشتری از طریق محصولات با کیفیت بالا، خدمات درجه یک، و تحویل سریع هستیم.تمام مواد خام از تامین کنندگان واجد شرایط با کیفیت تضمین شده است.
تخصص ما در محصولات شناسایی حیوانات بیش از 20 سال است، ما میکروچیپ های حیوانات، میکروچیپ های حیوانات خانگی، برچسب های گوش، برچسب های گوش الکترونیکی و خواننده های RFID را تولید می کنیم.محصولات ما به بیش از 90 کشور در سراسر جهان صادر می شود.
ایمیل:zqm@fofia.com
کاتالوگ ما را جستجو کنید: http://www.fofiatag.com/products/102.html
ما یک تولید کننده حرفه ای با کارگاه 3000 متر مربع، 150 کارگر و بیش از 20 سال تجربه هستیم. ما در ووشی واقع شده ایم، یک شهر زیبا در حدود یک ساعت از بندر شانگهای.خوش آمدید برای بازدید از کارخانه ما.
ما کیفیت را بر قیمت اولویت می دهیم. قیمت بر اساس سطح کیفیت و مقدار سفارش است. تخفیف بر اساس مقدار سفارش در دسترس است. ما کمترین قیمت را نداریم،اما ما به محصولات با کیفیت بالا و خدمات درجه یک قول می دهیم.
بله، ما 1 تا 5 سال گارانتی برای انواع مختلف محصولات ارائه می دهیم.
به طور عمده با ارسال سریع / کوریور با نرخ تخفیف از طریق FedEx ، DHL و TNT. ما همچنین خدمات حمل و نقل هوایی ، دریایی و زمینی را ارائه می دهیم. روش های انعطاف پذیر تحویل به موقع و ایمن را تضمین می کند.ما به طور کامل از استفاده از انتقال دهنده خود حمایت می کنیم.
ما از بسته بندی پایدار استفاده می کنیم، که باعث می شود آسیب در هنگام حمل و نقل بسیار بعید باشد. اگر این اتفاق بیفتد، ما شرکت حمل و نقل را مسئول و جبران خسارت خواهیم کرد.
بله، ما از خدمات OEM پشتیبانی می کنیم. همه رنگ ها، لوگوها، بسته بندی و حتی محصولات جدید می توانند سفارشی شوند.
ما یک دفتر شعبه در استرالیا و شرکای بلند مدت در ایالات متحده، آرژانتین، بلاروس و صربستان داریم.ما اميدواريم که با مشتريان بيشتري روابط تعاوني برقرار کنيم و بتونيم حقوق انحصاري پخش در مناطق مناسب را امضا کنيم.
تماس با شخص: Rita
تلفن: +8615718519460