| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | FOFIA |
| گواهی: | ISO |
| شماره مدل: | HT003 |
| سند: | HT003(2).pdf |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 عدد |
|---|---|
| قیمت: | USD 3.85 |
| جزئیات بسته بندی: | 1pcs = کیسه+ سرنگ+ گلاستاگ+ 6 برچسب بارکد / 20 عدد در هر کیسه |
| زمان تحویل: | 1-7 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، Paypal |
| قابلیت ارائه: | هر هفته 100000تکه |
| استاندارد R/W: | ISO11784/5 FDX-B | اعتبار تراشه: | بیش از 20 سال |
|---|---|---|---|
| نمایش: | شناسه و دما | گارانتی: | 10 سال |
| انطباق: | RoHS و ICAR | گواهینامه بین المللی: | ICAR |
| ابعاد: | قطر 1.5 میلی متر | برچسب بارکد: | 6 عدد برچسب بارکد |
| استاندارد پروتکل: | ISO 11784/11785 | تراشه: | RFID غیرفعال |
| بسته بندی: | 20 عدد در یک کیسه | بارکد: | 6 عدد برچسب بارکد |
| مواد: | شیشه ای | رنگ سرنگ: | سفید |
| دمای عملیات: | 0 ℃ تا +50 ℃ | مواد تزریقی: | PP |
| Microchip Specifications | |
|---|---|
| Chip Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø1.5*11mm |
| Material | Bio-glass |
| Temperature Range | 25°C to 50°C (77℉ to 122℉) |
| Temperature Accuracy | ±0.1°C / 0.18°F |
| Syringe Specifications | |
|---|---|
| Color | White and orange |
| Weight | 6.8g |
| Length | 111±2mm |
| Width | 50±1mm |
| Additional Information | |
|---|---|
| Reader | FOFIA PT200 |
| Reading Distance | Animal ID: 10cm / Healthy ID: 10cm |
| Package | 10 pcs/box |
| Sterilization | EO gas |
| Barcode Label | 6 barcode stickers |
| Guarantee | 20 years for chip, 5 years for sterilization |
تماس با شخص: Rita
تلفن: +8615718519460