| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | FOFIA |
| گواهی: | FULL ICAR |
| شماره مدل: | ET908+T901 |
| سند: | ET908+T901 .pdf |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 عدد |
|---|---|
| قیمت: | Price to be negotiated |
| جزئیات بسته بندی: | 50 قطعه در هر کیسه ، 200 قطعه در هر جعبه با برچسب نقره ای روی جعبه |
| زمان تحویل: | 1-7 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، |
| قابلیت ارائه: | 20000 قطعه در روز |
| فرکانس: | 134.2kHz |
|---|
برچسب گوش حیوانات RFID تمام ICAR برای گوسفند، بز، خوک و گاو با کد ICAR اشتراک گذاری نشده ISO11784/5 و پشتیبانی از خواننده BLE در ET908 دایره ای تمام ICAR.
| فرکانس | 134.2kHz |
|---|---|
| رنگ | زرد (رنگ های سفارشی موجود است) |
| حداقل تعداد سفارش | 1 قطعه |
| اندازه | 30.6mm * 14.5mm |
| چاپ لیزری | موجود |
| خدمات OEM | موجود |
| نمونه ها | 2 نمونه رایگان ارائه می شود |
| استاندارد | ISO11784/5 FDX-B |
| کشش | 350N |
| جنس | TPU |
شرکت Wuxi FOFIA Technology Co., Ltd. که در سال 2002 تأسیس شد، در راه حل های اینترنت اشیاء برای مدیریت کشاورزی و دام تخصص دارد.
WUXI FOFIA تنها شرکتی در چین است که دارای گواهینامه تمام ICAR می باشد.
تماس با شخص: Rita
تلفن: +8615718519460