| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | FOFIA |
| گواهی: | FULL ICAR |
| شماره مدل: | ET908+T901 |
| سند: | ET908+T901 .pdf |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 عدد |
|---|---|
| قیمت: | Price to be negotiated |
| جزئیات بسته بندی: | 50 قطعه در هر کیسه ، 200 قطعه در هر جعبه با برچسب نقره ای روی جعبه |
| زمان تحویل: | 1-7 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، |
| قابلیت ارائه: | 20000 قطعه در روز |
| فرکانس: | 134.2kHz |
|---|
برچسب گوش کامل ICAR RFID حیوانات برای گوسفند، بز، خوک و گاو با کد ICAR غیرمشترکی ISO11784/5 و پشتیبانی از خواننده BLE در دایره کامل ICAR ET908
| فرکانس | 134.2kHz |
|---|---|
| رنگ | زرد (رنگ های سفارشی در دسترس) |
| مقدار تولیدی | یک قطعه |
| اندازه | 30.6mm * 14.5mm |
| چاپ لیزر | در دسترس |
| خدمات OEM | در دسترس |
| نمونه ها | 2 نمونه رایگان ارائه شده |
| استاندارد | ISO11784/5 FDX-B |
| تنش | ۳۵۰N |
| مواد | TPU |
شرکت Wuxi FOFIA Technology Co.، Ltd. که در سال 2002 تاسیس شد، در راه حل های IoT برای کشاورزی و مدیریت دام تخصص دارد.
WUXI FOFIA تنها شرکت در چین است که دارای گواهینامه ICAR کامل است.
تماس با شخص: Rita
تلفن: +8615718519460